Jste zde:  úvodní » Aktuality


Aktuality

Průměrná úroková sazba hypoték v srpnu mírně klesla, lidé si půjčili 18 miliard

O prázdninách lidé už tradičně jeví o úvěry na bydlení menší zájem než v ostatních měsících. Počty i objemy sjednaných hypoték bývají nejnižší v roce. Tento trend potvrzují i letošní čísla. V srpnu si lidé na bydlení půjčili 18 miliard, o čtyři miliardy méně než v červnu, který byl zatím letos nejsilnějším. Průměrná sazba stejně jako v červenci mírně klesla.

Vydáno: 22.09.2017

více info

Lidé si častěji sjednávají hypotéky, bojí se kontroly ze strany ČNB

Hrozba, že Česká národní banka bude moci díky novému zákonu přísněji krotit hypotéky, přilákala k přepážkám zástupy lidí. Zřejmě v obavě, aby kvůli tvrdším pravidlům na úvěr na bydlení vůbec dosáhli. A nejspíš i kvůli tomu, aby si stihli půjčit levněji. Jak ukazuje Fincentrum Hypoindex, lidé si v květnu sjednali hypotéky za 21,16 miliardy korun, což je největší objem od začátku roku.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/ceska-narodni-banka-novela-zakona-o-hypotekach-f4b-/ekonomika.aspx?c=A170627_210220_ekonomika_jol

Vydáno: 28.06.2017

více info

Rekonstrukce proměnila klasickou kuchyň v ergonomický skvost

Do rekonstrukce kuchyně se v loňském roce pustila rodina naší čtenářky Evy. Bydlí v cihlovém domě v Domažlicích, původní zařízení kuchyně bylo standardní součástí zařízení bytu. Čtenářka si nový vzhled a vybavení svého království navrhla sama. A jak je zřejmé ze snímků, které nám zaslala, výsledkem je ergonomický ráj, ve kterém musí být každé vaření naprostou radostí.

Vydáno: 18.05.2017

více info

Úrokové sazby hypoték letí vzhůru, hypotéky zdražují

Růst úrokových sazeb u hypotečních úvěrů se potvrzuje. Průměrná úroková sazba v březnu vystoupala na 1,95 procenta. Navíc si ČNB připravuje půdu pro další zpřísnění hypoték.

Zdroj: http://finance.idnes.cz/hypoteky-a-prumerne-urokove-sazby-za-brezen-2017-flq-/pujcky.aspx?c=A170418_060751_pujcky_sov

Vydáno: 19.04.2017

více info

Klasické spoření už netáhne, kupujeme byty, chaty a drahé šperky

Nízké úrokové míry, nejistota výnosů z bankovních produktů, a naopak růst cen nemovitostí a sazeb hypoték ženou Čechy do investic všeho druhu. V poslední době kupují jako o život byty, chaty, ale i investiční šperky. Zájem o investice navíc posiluje i výrazný růst platů části zaměstnanců.

Vydáno: 11.04.2017

více info

Prodáno 100% dokončených bytů v domě K

Dům K - prodáno 100% bytů. Zahajujeme výstavbu domu M, kde nabídneme stejné byty jako u předchozího domu (K).

Vydáno: 15.02.2017

více info

Poslední volný byt 3+kk v Praze - Chrášťanech

V dokončeném domě ozn. K nabízíme poslední volný byt. Jde o byt 3+kk s jihozápadní orientací, balkonem a velikou sklepní kójí.

Vydáno: 20.12.2016

více info

1 2 3 ... 11 Další »

[Přeskočit navigaci]